Один на заміну іншому: В Україні з’явиться Державна служба у справах ветеранів, — Уряд


image
Фото: з відкритих джерел

“Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО“ тепер не існує, на заміну прийшла нова “Держслужба у справах ветеранів”.

 

Очолить комісію реформування старої державної структури в нову “Держслужбу у справах ветеранів” перший заступник вже колишньої структури Ігор Мальцев.

14 листопада, уряд ухвалив положення про створення нової Держслужби. Тому відтепер, всі ветерани війни, або учасники АТО чи ООС, зможуть вирішити свої проблеми саме в цій структурі. Максимальна кількість працівників на новій службі – 150 людей.

Зазначимо, наразі в Україні близько 1,4 мільйони ветеранів, з яких близько 350 тисяч учасники бойових дій на сході України. Крім того, під соціальний захист від держави потрапляють родини загиблих бійців ЗСУ, а це понад 7 тисяч членів сім’ї.

Також читайте: Кабінет міністрів заборонив відключати котельні за борги під час опалювального сезону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: