Один з українських банків випустив персні, які замінюють кредитку

Діана Шароді
2019-10-01 17:16

image
Фото: Львів, місто натхнення

В “Ощадбанку” запустили новий спосіб оплати — перстень. Розробники запевняють, що розраховуватися перснем – зручніше та безпечніше, ніж карткою чи смартфоном. 

 

Про це повідомляє Міністерство фінансів. 

Державний “Ощадбанк” запустив продаж перстнів з вбудованим NFC-модулем, який дозволяє здійснювати безконтактну оплату покупок у магазинах.

“Ми розробили NFC-кільця, якими можна розраховуватися в місцях, де діє безконтактна технологія оплати. А це практично всюди. Тому що вже 86% POS–терміналів в Україні наразі підтримують цю технологію”, – йдеться в повідомленні.

Як пояснюють у банку, аби розрахуватися прикрасою, достатньо піднести руку до термінала. 

Зазначається, що перстень керамічний і не має зайвих металевих деталей. Він витримує занурення під воду на глибину до 50 метрів.

Гаджети планують продавати у 2 кольорах – чорному та білому. У продажу NFC-кільця з’являться за декілька місяців. Наразі банк відкрив передзамовлення на гаджет. Попередня вартість персня складає 3,5 тисячі гривень.

Читайте також: 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: