Одна дільниця на Донеччині не відкрилася через неукомплектованість


image
Фото: Вільне радіо

В селищі Пікузи Волноваського району не змогли запустити виборчий процес через недостатній склад ДВК. На першому турі виборів на дільниці голосували тільки члени комісії та 4 виборці.

 

 

“Так, у нас селище Пікузи, там одна дільниця не відкрилася з причини несформованості членів виборчої комісії. Тобто комісія не сформувалася, і виборці, на жаль, проголосувати не зможуть. Але за нашою інформацією, виборці, які належать до цього населеного пункту, змінили місце голосування, і майже всі будуть мати можливість проголосувати на інших дільницях” — говорить начальник відділу адміністрування ДРВ ДонОДА Руслана Шевцова на брифінгу стосовно перебігу виборів в Донецькій області.

Зазначимо, за інформацією Громадської організації «Точка доступу», члени цієї ДВК раніше вимагали гроші за те, щоб відкрити дільницю для голосування у другому турі вчасно.

“Ми маємо таку інформацію, що члени ДВК висунули певний ультиматум, що дільниця розпочне свою роботу виключно якщо вони отримають за свою роботу певну плату у розмірі спочатку 15 000 грн, а вже ближче до дня виборів ця сума зросла до 27 00 грн”, — говорить представниця ГО “Точка доступу” Світлана Агаджанян.

За інформацією глави ОВК, вони звернулися до правоохоронних органів для вирішення проблеми.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: