Одна зі шкіл Донеччини виграла грант на лабораторію робототехніки та майданчик з великими шашками


image
Фото: Вільне радіо

Соледарська школа №13 виграла 30 тисяч гривень на 2 проєкти розваг. Для дітлахів зроблять лабораторію робототехніки та майданчик з масштабними шашками.

 

Про це Вільному радіо розповіла вчителька школи №13, яка отримала грант в рамках проєкту “Активні громадяни” від Британської ради, Наталя Тищук.

Найдорожчий проєкт — це лабораторія робототехніки. На це Британська рада виділить 15 тисяч гривень. Ще 6800 школа має виділити зі своїх коштів.

“Лабораторію з робототехніки планується зробити разом з Покровським хабом. І організатори від Британської ради нам проплатять 2 набори для дітей. 1 з них для вікової категорії від 8 до 10 років. Інший набір складніший від 11 до 14 років. І сподіваємось що надалі в нас буде гурток на базі школи, де охочі діти можуть долучитися до цієї лабораторії”, — розповіла Вільному радіо вчителька Наталя Тищук.

Для прикладу, в Новодонецькій школі №17 педагоги раніше також виграли набір робототехніки. Він виглядає так:

Одна зі шкіл Донеччини виграла грант на лабораторію робототехніки та майданчик з великими шашками

Одна зі шкіл Донеччини виграла грант на лабораторію робототехніки та майданчик з великими шашками

Другий проєкт, який виграла Соледарська школа — це збільшена копія шашок.  

“В них можна грати на перерві, в коридорі. Їх можна в літній період виносити на подвір’я. Їх можна використовувати в літньому пришкільному таборі і сподіваємось, що ми ними зіграємо в турнірі в Соледарській ОТГ в фіналі. Щоб залучити інші школи громади. Турнір такий проходить, але я думаю, що з новими шашками буде цікавіше”, — додала вчителька.

Одна зі шкіл Донеччини виграла грант на лабораторію робототехніки та майданчик з великими шашками

Проєкт “Великі шашки” оцінили в 17 тисяч 800 гривень. З яких 15 тисяч — це грантові кошти, а залишок — власні джерела школи.

За угодою з Британською радою, в рамках програми “Активні громадяни”, всі проєкти в школі мають реалізувати до кінця березня — початку квітня.

Нагадаємо, на початку лютого в Соледарській школі №13 презентували сучасну фотостудію для школярів, яку також зробили у співфінансуванні з Британською радою.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: