Зображення до посту Охочих запрошують на обговорення реконструкції обстріляної школи у Покровську: як доєднатися (ДЕТАЛІ)
Ескіз зовнішнього вигляду відновленого навчального закладу. Скриншот з презентації про проєкт відновлення: Вільне радіо
string(223) "Ескіз зовнішнього вигляду відновленого навчального закладу. Скриншот з презентації про проєкт відновлення: Вільне радіо"

Онлайн-обговорення реконструкції Навчально-виховного комплексу №2 відбудеться найближчого вівторка о 15:00. Для реєстрації потрібно буде вказати своє запитання завчасно.

 

Про це повідомили у пресслужбі Покровської МВА.

Обговорення відбудеться о 15:00 30 січня в онлайн-форматі. Для участі необхідно завчасно зареєструватися за посиланням, вказавши у формі, зокрема, свої запитання стосовно проєкту та приналежність до установи чи організації.

Охочих запросили завчасно ознайомитися з опублікованою концепцією проєкту у короткій та великій презентаціях.

Реконструкція Навчально-виховного комплексу №2 у Покровську: що пропонується

Навчальний комплекс, про відновлення якого йдеться, постраждав від російського обстрілу Покровська 3 листопада 2022 року, тоді в заклад освіти прилетіли три ракети.

Руйнувань зазнали основна будівля закладу, майстерня та їдальня. Окрім цього, постраждали й несучі конструкції будівлі, через що Навчально-виховний комплекс №2 повністю припинив роботу.

Обстріляна школа у Покровську
Наслідки обстрілу Навчально-виховного комплексу №2 в Покровську, який стався 3 листопада 2022 року. Скриншот з презентації про проєкт відновлення: Вільне радіо
Обстріляна школа у Покровську
Наслідки обстрілу Навчально-виховного комплексу №2 в Покровську, який стався 3 листопада 2022 року. Скриншот з презентації про проєкт відновлення: Вільне радіо

Для функціонування навчального закладу, кажуть в міській адміністрації, потрібно провести відновлення, якого неможливо досягнути силами мобільних ремонтних бригад. Планується масштабний проєкт з реконструкції Навчально-виховного комплексу №2, фінансування якої розділять між бюджетом громади та зовнішніми донорами.

Пропонується, що після реконструкції навчальний заклад повинен буде відповідати сучасним тенденціям щодо енергоефективності та безбар’єрності (доступності для людей з інвалідністю, що визначається наявністю пандусів, знаків шрифтом Брайля тощо).

Шкільну бібліотеку пропонують переформатувати на сучасний медіапростір, спортивну залу — зробити універсальною для різних видів спорту та придатною до змагань тощо. В оновленому закладі, як очікується, зможуть навчатися 520 школярів, він дасть роботу 64 людям.

Медіатека замість старої бібліотеки у Покровську
Запропонований образ медіатеки. Скриншот з презентації про проєкт відновлення: Вільне радіо

Укриття закладу планують зробити достатнім для розміщення всіх учнів та працівників, воно повинне буде мати об’єм в 730 метрів кубічних.

Запрацювати заклад освіти повинен буде вже після перемоги. Загальну вартість проєкту оцінюють у 300 млн грн. Наразі він на етапі розробки проєктно-кошторисної документації.

Нагадаємо, з окремих населених пунктів Мар’їнської та Очеретинської громад, які розташовані на лінії фронту, примусово вивозитимуть усіх дітей. Там дотепер проживають 72 неповнолітніх.


Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Спонсор
Завантажити ще...