Опалення в Бахмуті увімкнуть щонайменше через тиждень


image
Фото: з відкритих джерел

Виконком Бахмутської міської ради ухвалив рішення перенести початок опалювального сезону до 21 жовтня. Аргументують це теплою погодою за вікном.

 

15 жовтня в малій залі засідань виконкому Бахмутської міської ради вирішили відкласти старт опалювального сезону до наступного понеділка. Таке рішення прийняли у зв’язку зі сприятливими погодними умовами.

Начальник Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Сергій Чорноіван зазначив, що опалення включать не пізніше 21 жовтня.

Тож, поки за вікном вдень температура буде зберігатись від 8 до 20 С° вище нуля, в оселях бахмутян централізоване опалення не включать.

Зазначимо, опалення вмикають тоді, коли в соціальних об’єктах температура тримається від +16 С° і нижче, і нижче 8 С° в домівках.

Нагадаємо, старт опалювального сезону 2019-2020 запланували на 16 жовтня. Але через сприятливі погодні умови старт опалення запропонували перенести. Подібна ситуація була і в минулому році. Тоді опалення в Бахмуті дали пізніше, ніж було заплановано. Спочатку погода в місті була теплою, тому старт опалювального сезону переносили.

Однак, коли в домівках бахмутян стало дійсно холодно, опалення ввімкнули не одразу. Виявилось, що газовики запломбували всі котельні. “Донецькоблгаз” заборонив вмикати котельні через борг у 400 мільйонів гривень. Вже в листопаді 2018 року Кабінет міністрів своєю постановою заборонив відключати котельні через борги за газ. Цього року питання теж не вирішене.  Бахмутський теплопостачальник очолює список боржників “Нафтогазу Україна” по Донецькій області. Тому в компанії вирішили взяти 35 млн гривень у банку, щоб увімкнути опалення

В той же час бахмутяни заборгували компанії ТОВ “Бахмут-Енергія” 100 мільйонів гривень за опалення

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: