Опалювальний сезон в Бахмуті почнеться за планом, ㅡ Бахмут-Енергія


image
Фото: з відкритих джерел

Пікетувальники з міськгазу  продовжують готуватися до страйку через низькі зарплати. Кажуть: якщо не будуть вирішені їхні проблеми ㅡ  початок опалювального сезону під загрозою. Вільне радіо вирішило дізнатися, як протест може вплинути на опалювальний сезон в місті.
Опалювальний сезон в Бахмуті  за планом розпочнеться 16 жовтня. До нього все підготували, ㅡ запевняють в тепломережі “Бахмут-Енергія”. Однак додають: якщо працівники все ж розпочнуть страйк, проблеми виникнуть пізніше.

“Якщо пікетувальники зовсім припинять свою роботу, все буде працювати, однак до першої аварійної ситуації.  Якщо будуть проблеми з постачанням газу до котелень, проблеми можуть виникнути у всього міста, це потрібно розуміти”, ㅡ  каже в коментарі Вільному радио заступник директора по фінаносим питанням ТОВ “Бахмут-Енергія” Сергій Логвінов. Варто зазначити, що міськгаз не тільки транспортує газ по трубах, а й стежить за їх станом.

Про загрозу виникнення аварійних ситуації говорили пікетувальники ще на зустрічі з представником облгазу, 4 вересня . Працівники міськгазу кидати роботу зовсім бояться, бо в Україні вже зафіксовані випадки вибухів в житлових будинках. Однак відповідальність, в разі надзвичайної ситуації, на себе брати  не збираються.

“Хто буде відповідати, якщо завтра на повітря злетить дім? Якщо завтра перекриють подачу газу? В облгазі винними точно не будуть, винними будуть співробітники на місці. Кого засудили при вибухах житлових будинків в Харкові? Засудили головного інженера”, ㅡ  зазначав на зустрічі, заступник профкомітету Сергій Мануйло.

Зазначу, що в управлінні облгазу пообіцяли підняти зарплати пікетувальникам тільки після підвищення ціни на газ. Зараз в середньому в міськгазі отримують 2300 гривень в місяць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: