Організатори літературно-мистецького фестивалю з Донеччини шукають підтримки читачів

2018-10-08 12:30

image
Фото: vchasnoua.com

“Кальміюс” – велика творча зустріч, яку вже втретє планують провести в Краматорську. Організатори знайшли кошти на основні витрати, однак цього виявилось мало. Тож запустили краудфандингову кампанію на Спільнокошті.

 

Літературно-мистецький фестиваль “Кальміюс” – громадська ініціатива регіонального масштабу. В 2018-му його проведуть вже втретє.

 

Цього разу запрошені письменники Олена Стяжкіна, Володимир Рафєєнко, Ірен Роздобудько, Олексій Чупа, Станіслав Федорчук, Дмитро Білий та інші.  Крім того, організатори шукають українських видавців, письменників, музикантів та художників, що хотіли б долучитись до події.

На масштабний захід знадобилось не мало грошей. Загальний бюджет Фестивалю 550 тисяч грн. 100 тисяч грн виділить управління культури ДонОДА, міська влада Краматорська безкоштовно надасть приміщення бібліотек та Центру позашкільної освіти для проведення заходів. Але допомогти з частиною витрат просять майбутніх гостей заходу.

За підрахунками організаторів, за 2 роки, фестиваль відвідали близько 20 тисяч жителів регіону. Якщо кожен з них пожертвує 6 гривень, то вистачить навіть на квіти для гостей, поверх бюджету.

“Наш фестиваль – це посильний внесок в майбутню Перемогу, а також реальний дієвий інструмент культурної деокупації. Фестиваль Кальміюс – це результат щирих прагнень його організаторів, серед яких представники різних регіонів України. Одні мають велике бажання повернутися у свій Український Донецьк, а інші мріють побачити Український Донецьк вперше”, – зазначають організатори.

Цього року фестиваль Кальміюс відбудеться 9 – 10 листопада у Краматорську.

Підтримати ідею та допомогти з фінансуванням заходу можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: