image

Освітяни, медики, чиновники та підприємці Бахмутської ОТГ будуть співпрацювати з латвійськими колегами

Наталя Жукова
|
14 Січня 2020

Голова Бахмутської ОТГ підписав договір про співробітництво з очільником латвійського міста Салдус. Перші плани співпраці є вже на лютий місяць. 

 

Посадовці міст-партнерів планують проводити онлайн-конференції між медичними та учбовими закладами, підприємцями, працівниками культури, туризму та надавачами муніципальних послуг. За словами голови територіальної громади Бахмута Олексія Реви, в першу чергу у латвійців посадовці хочуть навчитися розвивати міський простір та використовувати концепцію Smart City (“розумне місто”, — ред.) 

“Я сподіваюсь та впевнений, що таке співробітництво з цією європейською громадою дозволить Бахмуту перейняти нові практики самоврядування, менеджменту, надання соціальних послуг, отримати досвід європейський, щоб в підсумку підвищити якість життя жителів нашої громади”, — зазначив очільник Бахмута.

Перші плани співпраці у міст є вже на лютий. 

“Там передбачено поки що смарт-конференції — конференції онлайн — з освітніх проєктів, медичних проєктів, тобто спілкування спеціалістів на цих рівнях. Ну, і міжмуніципальне співробітництво, міжмуніципальне спілкування. А далі, можливо, це буде й обмін делегаціями”, — розповіла Вільному радіо секретар Бахмутської міськради Світлана Кіщенко 

 

Також читайте:   

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: