Підтверджені випадки COVID-19 на 27.05.2020:

21 905

В Україні
(658 померли, 7995 одужали)

155

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 66 одужали)

435

На непідконтрольній Донеччині
(14 померли, 108 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Приміські перевезення стали ще менш вигідними для “Донецької залізниці”, — Укрзалізниця (ОНОВЛЕНО)


image
Фото: з відкритих джерел

За 9 місяців 2019 року “Донецька залізниця” втратила майже 350 мільйонів гривень на приміських перевезеннях. Збитковість філії в 2019 році зросла на більше ніж 20 мільйонів гривень.

 

Про це журналістам Вільного радіо повідомили в “Укрзалізниці” у відповідь на інформаційний запит. За даними відомства, за 9 місяців 2019 року на приміських перевезеннях регіональна філія “Донецька залізниця” втратила 345 мільйонів 100 тисяч гривень.

В “УЗ” зазначили, що цьогоріч збитки за цей період більше ніж за аналогічний період минулого року — на 23 мільйони 600 тисяч гривень.

Зазначимо, про те, що пасажирські перевезення не вигідні для державного підприємства керівники компанії заявляють щороку. Однією з причин називають проблеми з компенсаціями за перевезення пільговиків. 

Пільгами на залізничному транспорті користуються студенти, учні, люди з інвалідністю, переселенці, біженці, ветерани і пенсіонери.

Для довідки:
“Укрзалізниця” — це державне публічне акціонерне товариство. Компанія входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації. Підприємство забезпечує 82% вантажних і близько половини пасажирських перевезень в країні.

Нагадаємо, в цьому році “Укрзалізниця” модернізувала електричку Бахмут-Лиман за 64 мільйони гривень.   

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: