Силовики вивезли з непідконтрольної території ще одного “міністра” так званої “ДНР”

admin
2018-09-25 19:15

image
Фото: з відкритих джерел

У ході спецоперації контррозвідки, служба безпеки України вивела колишнього “міністра з аграрної політики” самопроголошеної “ДНР” із окупованої території. Про це повідомила прес-служба СБУ.

 

Правоохоронці встановили, що у вересні 2014 року чоловік приєднався до лав незаконних збройних формувань. Спочатку у складі так званого “Індустріального оплоту Донбасу” він займався постачанням в ОРДО добрив, паливно-мастильних матеріалів та інших товарів, закупівлею зерна та кінцевої продукції сільського господарства.

Згодом, очоливши так зване “міністерство агропромислової політики і продовольства” терористів, зловмисник під кураторством російських спецслужб забезпечував формування штату та функціонування фейкового відомства. Серед іншого він також “санкціонував” прибуття на окуповані території Донбасу вантажів так званого “російського гуманітарного конвою.

Силовики не вказують ім’я затриманого. Однак, за рядом факторів, під опис підходить Камара Алію.

Як повідомляє СБУ, так званий екс-міністр здався, тому що він став зайвим, для влади “ДНР”.

Чоловіка звинуватили за зберігання зброї, перевищенні повноважень та розкраданні майна в особливо великих розмірах. Після чого він разом із своїми подільниками деякий час провів тюрмі.

Коли так званий екс-міністр опинився на території України, почав активно співпрацювати з слідчими СБУ. Він свідчить проти самопроголошеної “ДНР” та РФ, та надав покази щодо діяльності терористичної організації, фактів безпосередньої причетності РФ до окупації окремих районів Донецької та Луганської областей, розкрадання державного майна та інших злочинів російсько-окупаційної влади проти національної та правової безпеки громадян України.

Додамо,  що посаду так званого міністра агрополітики в різний час займали також Максим Савенко, Юрій Синяговський, Олексій Красильніков, Іван Михайлович та Володимир Горячев.

Зазначимо, що силовики контррозвідки СБУ раніше також вивезли з самопроголошеної “ДНР” міністра культури та туризма ДНР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: