Паспортні столи Донеччини працюватимуть в день виборів Президента 2019


image
Фото: з відкритих джерел

Територіальні відділення державної міграційної служби по всій країні працюватимуть в день тиші, 20 квітня та у неділю в день виборів, 21 квітня. Однак надавитимуть лише одну послугу. 20 та 21 квітня можна отримати готові ID-паспорти.

 

Такі тимчасові нововведення у зв’язку з проведенням чергових виборів Президента 2019. Державна міграційна служба повідомляє, що це сприятиме тому, щоб громадяни України змогли проголосувати.

20 та 21 квітня в усіх паспортних столах та ЦНАП України будуть чергувати співробітники, які видаватимуть ці паспорти.

В Бахмутському міському відділенні також чергуватимуть деякі співробітники. Про це Вільному радіо розповів начальник паспортного столу Олександр Зезюков.

“Обов’язково буде працювати. Видача документів буде проводитись весь день“, — зазначив Зезюков.

Працювати паспортний буде з 8:00 до 17:00.

Крім того, ДМС звернулась до поліграфічного комбінату, який виробляє ці ID-картки, щоб ті оперативно виробили та доставили їх до територіальної органів та підрозділів ДМС.

Зазначимо, що така ж процедура із працюючим у неділю паспортним столом була і в першому турі виборів Президента 2019, 31 березня.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

13
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: