З 27 лютого на столичній станції метро “Золоті Ворота” працює виставка світлин військового фотографа Миколи Анацького родом з Бахмута. Він трагічно загинув 18 січня в авіатрощі в Броварах.
30 фотографій у яких різні куточки України. На виставці “Перерваний політ” представлені роботи Миколи Анацького останнього періоду. Чоловік працював у пресслужбі міністерства внутрішніх справ, тож на світлинах зафіксовані робочі відрядження ексміністра відомства Дениса Монастирського в різні куточки України й світу.
Деякі фото бахмутянина є свідченнями воєнних злочинів російських загарбників в Україні. Зокрема, він зафіксував обстріл автоколони у Запоріжжі у вересні, ракетний удар по торгівельному центру у Кременчуці у червні та ракетний удар по Вінниці у липні минулого року.
На фотовиставці можна побачити й кілька фото з Донеччини. У травні минулого року Микола зафіксував об’єктивом своєї камери нагородження нацгвардійців, поліцейських, прикордонників та рятувальників ДСНС у Покровську. А у квітні зробив портрет Дениса Монастирського у Бахмуті.
Виставка безкоштовна й триватиме до 5 березня.
Нагадаємо, фотограф Микола Анацький розбився через падіння гвинтокрила ДСНС на дитсадок у Броварах на Київщині 18 січня. Крім нього, у авіатрощі загинули міністр внутрішніх справ України, його перший заступник, державний секретар МВС, заступниця керівника Патронатної служби МВС, начальник управління забезпечення захисту НПУ, інспектор комунікацій, а також 2 пілоти і механік. Також через трагедію загинула дитина.
Обставини падіння гвинтокрила розслідує Служба безпеки України, там розглядають три версії: порушення правил польоту, технічна несправність гелікоптера, або ж умисні дії щодо знищення транспортного засобу.
Читайте також: