Переселенцям, які готові будувати житло власними руками, запропонували кілька варіантів земельних ділянок


image
Фото: Вільне радіо

18 березня пройшла зустріч переселенки, яка запропонувала побудувати будинок для переселенців, з представниками Бахмутської міської ради. Вони обговорили можливість побудувати нове житло для 25 сімей, які переїхали з окупованої території. Міська рада запропонувала кілька будівель, на базі яких і можна побудувати нові квартири.

 

Нагадаємо, переселенка з Горлівки запропонувала міському голові побудувати багатоквартирний будинок для переселенців в Бахмуті. Вона пропонує безкоштовних робочих, але потрібна допомога з матеріалами для будівництва та сам будівельний майданчик.

“Нас вислухав мер. Він запросив своїх співробітників, ми усі разом поспілкувались. Також ми сьогодні їздили, вони нам показували ті місця, щоб ми подумали, що нам сподобалось”, — розповіла Вільному радіо переселенка Марія* (ім’я змінено на прохання героїні, для її безпеки – ред.).

Тепер переселенці будуть колективно вирішувати, яку будівлю їм буде краще і легше відбудувати. Але і в кожному варіанти є нюанси.

“Далі ми будемо спілкуватись з нашим колективом, та потім будемо вже думати та далі рухатись. Тому що багато є нюансів”, — додала Марія.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: