Петиція за відставку Зеленського за день зібрала необхідну кількість голосів для розгляду

Діана Шароді
2019-05-23 16:06

image
Фото з відкритих джерел

На офіційному сайті Президента зареєстрували електронну петицію “За відставку президента Володимира Зеленського”, за одну добу вона зібрала понад 25 тисяч необхідних голосів.

 

Автор петиції Максим Безрук в описі пише, що голосування за Зеленського “у більшості своїй було протестним”, і насправді чинний президент не має підтримки 73% виборців.

“Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію”, — пояснює автор.

Зазначимо, для того, щоб петицію розглянув Президент, вона має набрати 25 тисяч голосів за 92 дні. Вже менше ніж за добу показник склав 27,9 тис.

Петиція за відставку Зеленського за день зібрала необхідну кількість голосів для розгляду

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: