Зображення до посту Під вогнем були 10 населених пунктів Донеччини, обійшлося без жертв: як минуло 1 квітня в регіоні (ЗВЕДЕННЯ, ФОТО)
Наслідки обстрілів Донеччини, 1 квітня 2024 року. Фото: Поліція Донеччини

Російські загарбники у перший день квітня продовжили обстріли житлових кварталів Донеччини з авіації, артилерії та ракет С-300. На фронті спостерігається загострення на Бахмутському напрямку.

 

Російські авіація, ракети та артилерія атакували 10 населених пунктів Донеччини

1 квітня загарбники атакували житлові квартали 10 населених пунктів Донеччини, пишуть у поліції. Для цих ударів окупанти застосовували авіацію, ракети С-300 та артилерійське озброєння. Під вогнем опинилися міста Дружківка та Торецьк, селища Велика Новосілка, Гостре й Очеретине, села Віролюбівка, Дачне, Карлівка, Птиче та Стінки.

За попередніми даними, поранених чи вбитих цивільних від цих обстрілів не було, однак постраждали цивільні об’єкти регіону:

  • Торецьк обстріляли з російської авіації, руйнувань зазнали чотири оселі;
  • ракетою С-300 загарбники обстріляли Дружківку, пошкоджені адмінбудівля, будинок культури, заклад освіти та автомобілі;
  • Віролюбівку окупанти атакували артилерією, там постраждали 9 домівок та лінія електропередач;
  • Гостре також накрили артилерією, постраждали два багатоквартирних будинки.

Загалом постраждали 25 цивільних об’єктів, серед яких є 18 житлових будинків, адмінбудівля, будинок культури, заклад освіти, автомобілі та лінія електропередач.

Додатково в Донецькій ОВА повідомили про атаки на Торське, Зарічне, Закітне, Південне та Сіверськ. Інформацію про ці атаки опублікували зранку 2 березня, тому їх могли фіксувати після опівночі.

Обстріл Донецької області
Наслідки обстрілів Донеччини, 1 квітня 2024 року. Фото: Поліція Донеччини
Зруйнували окупанти хату на Донеччині
Наслідки обстрілів Донеччини, 1 квітня 2024 року. Фото: Поліція Донеччини
Поліція фіксує обстріл російський
Наслідки обстрілів Донеччини, 1 квітня 2024 року. Фото: Поліція Донеччини
Руїни на Донеччині
Наслідки обстрілів Донеччини, 1 квітня 2024 року. Фото: Донецька ОВА
Палало подвір'я на Донеччині
Наслідки обстрілів Донеччини, 1 квітня 2024 року. Фото: Донецька ОВА

Загарбники активізувалися під Бахмутом

Генштаб ЗСУ у перший день квітня 2024-го продовжив фіксувати російську активність у Донецькій області, захоплення якої вже котрий місяць є метою загарбників. Оборонці Авдіївського напрямку відбили 10 атак під Бердичами та Первомайським.

На Бахмутському напрямку ЗСУ змогли відбити 18 атак біля Білогорівки, Спірного, Івано-Дар’ївки, Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Часового Яру

Біля Георгіївки, Новомихайлівки, Великої Новосілки та Урожайного на Новопавлівському напрямку Сили оборони України змогли відбити 25 штурмів окупантів.

На Лиманському напрямку ЗСУ відбили 9 атак біля Тернів. 

Нагадаємо, бахмутяни в Дніпрі матимуть можливість ознайомитись з проєктом відбудови мікрорайону “Ювілейний” у Бахмуті та запитати про все, що цікавить у цьому проєкті. Журналісти Вільного радіо розповіли, коли відбудеться презентація одного з можливих планів щодо відбудови міста. 


Завантажити ще...