Підприємці з Донбасу можуть отримати до 250 тис грн на розвиток бізнесу від ООН


image
Фото з відкритих джерел

Організація Об’єднаних Націй спільно з урядами Польщі та Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів. Грошову підтримку можна отримати на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на сході України.

 

Про це повідомляють на сайті програми ПРООН в Україні.

Мета конкурсу  – створити більше робочих місць, де працюватимуть переселенці та мешканці Донбасу.

Фінансову допомогу можуть отримати підприємці, які планують створити від одного до декількох робочих місць. Максимальна сума, яку виділяють у рамках гранту  – 250 тисяч гривень. Для того, щоб її отримати, підприємець має створити бізнес, до якого крім нього будуть залучені ще мінімум три працівника.

Зазначається, що на участь у конкурсі є деякі обмеження: не можуть одночасно претендувати на отримання гранту особи, які перебувають між собою у родинних зв’язках (наприклад, учасником конкурсу є одночасно чоловік та дружина, або батько й донька/син). У такому разі грант може бути наданий лише одному члену родини. 

Додамо, що кошти на розвиток бізнесу можуть отримати лише ті, хто постійно проживає на підконтрольних українському уряду територіях Донеччини або Луганщини. Крім того, підприємство не може знаходитись у зоні конфлікту.

Детальніша інформація про умови конкурсу, рекомендації з підготовки бізнес-проектів та інше міститься у посібнику з підготовки та подання заявок.

Щоб взяти участь у грантовій програмі, треба заповнити заявку та подати її через онлайн-систему. Заявки можна надсилати з 2 до 14 жовтня.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=nfgiw3K81lI

Нагадаємо, Данська Рада у справах біженців розробляє нову грантову  програму та шукає бізнес-партнерів з Донецької та Луганської областей. Пропонують від 10 000 до 100 000 доларів США. Заявки приймаються до 30 жовтня.

Також у вересні 2019 року Міжнародний Комітет Червоного Хреста оголосив продовження програми грантової допомоги для домогосподарств і підприємців у Луганській і Донецькій областях. Організація надає до 50 000 грн для старту або розвитку малого бізнесу.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: