Підприємці зі Сходу можуть позмагатись за грант від USAID на розвиток свого бізнесу

Олександр Червоненко
2019-03-10 17:13

image

На Донеччині та Луганщині стартував проект від американців, в рамках якого планують фінансувати розвиток малого та середнього бізнесу.  Міжнародна організація виступає інвестором та дає гроші без необхідності повернення та стежить за розвитком підприємства, у яке вклалась.  

 

Програма “Зміцнення і трансформація економіки Східної України, підтримка сталого розвитку малих і середніх підприємств” підтримує розвиток підприємств, які надалі зможуть допомогти та посприяти у розвитку регіону. Таким підприємствам пропонують:

 

  • гроші для підтримки діяльності із розвитку ринкової інфраструктури на рівні громади та (або) придбання обладнання;
  • підтримка пілотної діяльності у галузі використання альтернативних джерел енергії;
  • підтримка діяльності з виробництва, обробки і зберігання продукції та оновлення обладнання у невеликих обсягах;
  • підтримка у придбанні обладнання у галузі сільськогосподарського виробництва (зокрема, підтримка виробників овочевої продукції і меду, проте також іншої сільськогосподарської продукції за умови належного обґрунтування);
  • підтримка в отриманні доступу до інших технологій, необхідних для розвитку підприємств, що сприятиме розвитку місцевої економіки і зростанню добробуту громад.

 

Переможці цього конкурсу отримають гроші на свої цілі. Термін фінансування за цим грантом становитиме рік після дати затвердження. Однак, в окремих випадках, організацію можуть підтримувати і надалі.

 

Щоб прийняти участь в проекті, необхідно зареєструватись на офіційному сайті. Всі заявки розглянуть не більше ніж за 60 днів та подати їх можна до 27 лютого 2020 року.

 

Також читайте:  

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини