Підприємців Донбасу запрошують на бізнес-виставку «Схід-Експо 2019»

Діана Шароді
2019-10-02 13:30

image
Фото: з відкритих джерел

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує малі та середні підприємства Донецької, Луганської та Запорізької області взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019». Її проводять у Києві 8-9 листопада.

 

 

 

Про «Схід-Експо»

У 2017-2018 роках захід проходив у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові. Загалом виставки відвідали більше 6 500 людей та 225 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили ділові відносини з новими партнерами.

Наприклад, минулого року ми робили репортаж “Як підприємства зі сходу представили себе у Львові на Схід-експо 2018”. Свої вироби представили компанії різних профілів ㅡ від підприємців скляного виробництва до будівельників соляних кімнат. Виставка показала: бізнес на сході працює, і працює досить активно. Близько 70 учасників з різних галузей представили результати своєї роботи. Серед рядів підприємців були і представники з Бахмута.  

Навіщо брати участь

Організатори запрошують до участі власників мікро, малого та середнього бізнесу, які готові розширити ринки збуту, хочуть встановити нові ділові зв’язки та отримати конкурентні переваги. 

“По-перше, це може допомогти в розширенні ринку продажів завдяки участі у ярмарку, де є можливість презентувати свій товар. Так і завдяки участі у дискусійних панелях, де буде можливість налагодження нових партнерських відносин з іншими учасниками та гостями заходу. По-друге, перший день буде насичений корисною інформацією щодо поточних можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу Донбасу. Будуть обговорені питання щодо інвестиційного мікроклімату в регіоні, реформи децентралізації, особливості сільського господарства”, — говорить координатор ПРООН у Донецькій області Олексій Махниборода.

Близько 200 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, в тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, IT-технології, 3D-принтери та інші. Очікується, що понад 3 000 гостей відвідають «Схід-Експо – 2019».

Майстер-класи

Під час заходу майстри та майстрині зі Сходу проводитимуть майстер-класи з гончарства, вишивання, хенд-мейду та інших ремесел.

Лотерея

Протягом двох днів виставки серед учасників проводитиметься розважальна лотерея. Призами лотереї стане продукція підприємців-учасників та спеціальні призи від Програми ООН із відновлення та розбудови миру:  книги про бізнес, сувеніри з символікою заходу та інше. 

Умови участі

Участь у «Схід-Експо 2019» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтерсіті, соціальних мережах, на радіо, білбордах, метро, кінотеатрах та мережах роздрібної торгівлі). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються. 

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2019» можлива за посиланням.

Зазначимо, з 2015 року в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру по всій Україні було створено або підтримано розвиток майже 650 підприємств, передусім в Донецькій і Луганській областях. В результаті, було створено майже 3 300 нових робочих місць. Окрім того, майже 6 600 людей отримали допомогу у вигляді безкоштовних тренінгів, консультацій та участі у промислових виставках.

Нагадаємо, Данська Рада у справах біженців розробляє нову грантову  програму та шукає бізнес-партнерів з Донецької та Луганської областей. Пропонують від 10 000 до 100 000 доларів США. Заявки приймаються до 30 жовтня.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: