Підприємцям сходу пропонують грант на проєкти у IT, виробництві та інших галузях економіки


image
Фото: з відкритих джерел

В Україні запускають програму USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Благодійники пропонують подати свої проєкти, щоб виграти гроші на фінансування і реалізацію своїх ідей. На це американці виділять понад 3 мільйони гривень.

 

Ця програма орієнтується більше на роботу у сферах IT-технологій і послуг, виробництва меблів, переробки харчових продуктів та аудіовізуальної продукції. Однак, якщо буде цікава і оригінальна ідея, грант може отримати людина, яка запропонує проєкт і в іншій сфері економіки.

Загальний фонд гранту 3 мільйони 125 тисяч гривень. Гроші поділять для 3 етапів проєктів.

  • Етап I. Початкові завдання. Підготовка плану з просування експорту, аналіз цільових експортних ринків, проведення сесій з обговорення результатів проведеного ринкового аналізу;
  • Етап II. Пошук партнерів на цільових ринках та проведення заходів зі сприяння торгівлі відповідно до плану з просування експорту, а також робота із підготовки та проведення торгових місій;
  • Етап III. Інші заходи, спрямовані на ефективне визначення та залучення потенційних клієнтів відповідно до плану з просування експорту.

Планують віддати 1 мільйон 125 тисяч на перший етап, півтора мільйона на другий, і півмільйона на останній, третій етап. 

Однак, є умова — співфінансування. Той, хто отримає грант, також має вкласти у свою справу не менш ніж 35% від коштів донорів. Тобто, якщо отримує бізнесмен грант на 100 тисяч, то ще 35 тисяч додає зі своїх грошей. 

Донори фінансуватимуть бізнес протягом 18 місяців, але якщо проєкт буде успішним, після перемовин грантодавці можуть продовжити фінансування.

Залишити свою заявку або дізнатись детальніше про грант можна за посиланням.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: