Підприємців з Донбасу консультуватимуть як зберегти бізнес після пандемії. Як взяти участь у програмі


image
Фото з відкритих джерел

Підприємці, які зіштовхнулися з проблемами через карантин, зможуть отримати професійну допомогу. Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» запускає програму менторської підтримки бізнесу.

 

Про це йдеться на сторінці проєкту у Facebook.

Програма розрахована на власників або власниць малого підприємства, яке знаходиться на контрольованій території Донбасу. Проєкт допоможе тим, хто не бачить перспектив для розвитку та кому бракує професіоналів для охоплення нових ринків збуту та розширення асортименту. До того ж, участь у програмі дасть підприємцю змогу отримати на його або її діяльність погляд “зі сторони”.

Особлива увага приділяється вразливим категоріям населення. Так, на допомогу можуть розраховувати бізнесмени, у яких серед працівників є переселенці, ветерани або люди з інвалідністю, або якщо бізнес створений людьми з цих категорій. До того ж, підтримуватимуть підприємців, чия діяльність постраждала від війни на сході України.

Взявши участь у проєкті, бізнесмени будуть отримувати професійний супровід протягом 3 місяців. Їхню ситуацію проаналізують кваліфіковані фахівці та створять індивідуальний антикризовий план розвитку для підприємства. Крім того, організатори проєкту обіцяють PR-підтримку діяльності.

Учасників відбиратимуть у два етапи. Перший – це відбір за формою реєстрації, а другий – відсіювання за відеорезюме підприємства. Щоб стати учасником програми, переходьте за посиланням.

Для довідки:
Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» надає технічну допомогу та спів-інвестиційну підтримку мікро-, малим та середнім підприємствам, надавачам фінансових послуг, місцевим неурядовим організаціям, навчальним закладам, а також містам та об’єднаним територіальним громадам. Діяльність проєкту зосереджена на трьох основних завданнях: стабілізація економіки, підтримка сталого розвитку бізнесу та розбудова довіри до економіки східної України.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: