«Підтягуйся до нас». У Костянтинівці підлітки виграли грант та відкрили спортзал


image
Фото: Олег Коноваленко

Ідея відкрити соціальний спортзал належить студентам Олександру Герасименку і Катерині Собрат. Їм всього по 16 років, однак хлопець вже 5 років займається воркаутом і прагне об’єднати спортсменів міста. Так з’явився “Вільбрус”.

 

Сама ідея спортзалу належить Олександру, але його дівчина Катерина його підтримала і вони разом написали бізнес-проект. Про це пишуть “Свои.City”.

Розташували спортзал в спортивному комплексі “Олімп”(м. Костянтинівка, вул. Богдана Хмельницького, 1а). Одне заняття тут коштує 30 гривень,  абонемент на 12 занять — 300 гривень.

Костянтинівські підлітки відкрили спортзал
(Фото: Олег Коноваленко)

Катерина розповідає, що вони зовсім не знали як правильно писати проекти, де брати обладнання та місце для занять. Та проект все-таки написали і навіть виграли грант. За його умовами Саша і Катя змогли купити спортивне обладнання, теплові конвектори та сантехніку.

“З ідеєю створити у Костянтинівці місце для занять воркаутом волонтери нашого простору прийшли на тренінг «БУР LAB — лабораторія відповідальності», де різні ініціативи учасників готова була підтримати «Львівська освітня фундація» і фонд USAID”, —  розповідає куратор вільного простору DRUZI Наталка Сосницька.

Олександр та Катерина сподіваються, що їхній спортзал стане популярним серед молоді. Власне для цього вони і створили цей проект. Бо прагнуть виховувати в спортзалі чемпіонів всеукраїнського рівня.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: