Підтримайте свого. В Бахмуті в режимі онлайн обирають найкращого лікаря


image
Фото: з відкритих джерел

Комунальне некомерційне підприємство “Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута” проводить онлайн-опитування та обирає найкращого лікаря первинної медичної допомоги. Переможець отримає премію або обладнання, яке допоможе йому(їй) в роботі.

 

З 1 жовтня стартував онлайн-конкурс “Найкращий лікар-2019”. Завдяки онлайн формі протягом місяця бахмутяни обиратимуть кращого лікаря в цьому році. Про це Вільному радіо розповіла головна лікарка КНП “Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута” Світлана Шабаліна.

“Ми хочемо нагородити нашого лікаря. Може це буде обладнання, яке ми йому подаруємо, може це буде премія. Тобто, людина, яка відпрацювала рік і виграла приз глядацьких вподобань, заслуговує на це. І ми однозначно будемо заохочувати”, — розповіла Шабаліна. 

Для конкурсу буде сформована комісія з пацієнтів лікарні. Вона і буде обирати переможця із лідерів онлайн-опитування.

Станом на 2 жовтня за найкращого лікаря проголосували вже понад 230 людей. Пропонують обрати найкращого серед 40 лікарів центру первинної медичної допомоги. Проголосувати за одного з них можна за посиланням.

Зазначимо, зараз в конкурсі лідирує сімейний лікар Марина Гетьман. Матеріал про один день з робочого життя Гетьман невдовзі з’явиться на сайті Вільного радіо. Слідкуйте за новинами.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: