Підтримка східної економіки: Підприємці з Донбасу можуть отримати до 250 тис грн на розвиток справи


image
Фото з відкритих джерел

На підконтрольній території Донеччини та Луганщини, а також у частині Запорізької області стартує конкурс для підприємців. Загальний фонд, який розподілять між переможцями – понад 2,5 млн дол. Виграти гроші може як досвідчений бізнесмен, так і початківець. Які проєкти розглядатиме комісія та як стати учасником конкурсу – дізнавайтесь у матеріалі.

 

Як зазначають організатори, програма має на меті розвивати постраждалу економіку регіону, відновлювати або посилювати ділову активність та створювати нові робочі місця.

Взяти участь у конкурсі можуть підприємці, які розвивають справу на підконтрольних українському уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Грантову допомогу надаватимуть за трьома напрямками, або ЛОТами.

ЛОТ 1 розрахований на такі бізнес-проєкти:

  • виготовлення кераміки та гончарних виробів, посуду, сувенірів;
  • виробництво продукції та одягу з текстилю, натуральної та штучної шкіри, виготовлення взуття, шкіряно-галантерейних та суміжних товарів (наприклад, ґудзиків), виготовлення та ремонт швейних виробів;
  • підтримка готельно-ресторанного бізнесу, індустрії туризму, розваг, об’єктів краєзнавчо-туристичної діяльності; транспортне обслуговування туристичних об’єктів. Зазначається, що індустрія краси та здоров’я комісією не розглядатиметься;
  • виробництво харчових продуктів, зокрема хлібобулочних виробів, напівфабрикатів, готових страв, сирів, а також переробка сільгосппродукції власного виробництва;
  • виробництво яловичини та коров’ячого молока, м’яса домашньої птиці та яєць;
  • виробництво зернових та олійних культур.

ЛОТ 2 впроваджується для підтримки бізнес-проєктів в окремих районах Запорізької області та в Мангушському, Волноваському і Нікольському районах і місті Маріуполь Донецької області. Розглядатимуть проєкти в таких самих секторах, які є у першому ЛОТі (окрім першого), а також у наступних:

  • виробництво деталей і комплектуючих для промислового обладнання та сільськогосподарської й автомобільної техніки, засобів автоматизації, господарських товарів і товарів народного споживання тощо;
  • виробництво овочів та фруктів.

ЛОТ 3 розрахований на бізнес-проєкти зі створення нових робочих місць на підконтрольних частинах Донецької, Луганської та в приазовських районах Запорізької областей.

Організатори застерігають, що подати заявку можна лише за одним із запропонованих ЛОТів.

Підприємці, які розвивають бізнес у секторах 1-го та 2-го ЛОТів, можуть виграти до 210 тисяч гривень за один проєкт. Ті, хто подається за третім напрямком, мають змогу отримати до 250 тисяч гривень.

Зазначається, що переможці мають вкласти у реалізацію проєкту мінімум 25% від його вартості. Це може бути як грошовий внесок, так і допомога безоплатною працею, обладнанням тощо.

Якщо на перемогу одночасно претендуватимуть два чи більше родичів (наприклад, чоловік і жінка), виграє лише один проєкт.

Детальніші умови можна переглянути на сайті організаторів програми.

Щоб стати учасником конкурсу, заповніть заявку українською мовою та подайте через онлайн-систему. Реєстрація триватиме до 6 вересня включно.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту info@ccc.kiev.ua або за номером 0 (800) 406 411. Телефон працює по буднях з 10:00 до 18:00.

Для довідки:
Грантова програма для підтримки мікро, малого та середнього бізнесу працює на сході України з 2015 року. За 5 років допомогу змогли отримати власники 931 бізнес-проєкту, а також були створені понад 2500 робочих місць.

Проєкт реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: