Підтверджені випадки COVID-19 на 15.07.2020:

55 607

В Україні
(1427 померли, 28131 одужали)

767

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 285 одужали)

1426

На непідконтрольній Донеччині
(84 померли, 661 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Пікетувальники: на працівників міськгазу Бахмута тиснуть та змушують звільнитися

admin
2018-09-11 12:59

image
Фото: Денис Руденко/Вільне радіо

Кільком протестувальникам з міськгазу Бахмута, за їх словами, наполегливо “запропонували” звільнитись. Одна з таких розмов, начебто, записана. В керівництві структури цю інформацію спростовують.

Працівники міськгазу Бахмута збирають підписи під зверненням до прокуратури. Люди збираються скаржитись на керівництво. Колективне звернення вже підписали близько сотні людей. Ще один лист надіслали до облгазу, його підписали близько 300 працівників. Пікетувальники готуються до забастовки, однак спершу їм потрібно пройти законну процедуру.

“Ми розповіли нашому колективу про дії нашого управління, як вони тиснуть на нас. Але зараз ми йдемо працювати. Якщо ми будемо бастувати,- тільки в рамках чинного законодавства”, ㅡ каже одна з пікетувальників Марина Андріусова. Її відряджають на перевірки по місту на весь тиждень. Жінка підозрює, що це для того аби вона не могла комунікувати з працівниками на місці.

За словами працівників міськгазу на роботі їм вже натякають на звільнення. Аби ті не продовжували забастовку. Одну з таких розмов, начебто, записали.

“Мені просто сказали: ми з вами далі не співпрацюємо. Тому чи пишіть по доброму, чи буде по поганому. Мене висунули організатором руху проти керівництва, що я, начебто, збирала гроші на адвоката, щоб нам допомогли”,ㅡ каже одна з працівників міськгазу. І додає, що гроші вони не збирали.

В той же час, начальник міськгазу Віталій Бондарь все заперечує та каже, що ніхто нікого не звільняє. Зараз в міськгазі проходять перевірки від управління охорони праці, щоб розібратися з ситуацією на підприємстві.

Нагадаю, 4 вересня, сотня працівників міськгазу Бахмута вийшли на пікет. Все через низькі зарплати та затримку грошей. Зараз працівники отримують в середньому 2 300 гривень в місяць. Хотіли домовитися про зміни умов праці, однак в керівництва тільки одна відповідь: грошей немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Допоможіть нам стати кращими
Анонімна анкета
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: