Після обстрілів окупантів лікарня Сєвєродонецька може приймати 100 пацієнтів замість 300. Сюди досі привозять поранених

14 травня окупанти обстріляли лікарню Сєвєродонецька, куди звозять постраждалих від обстрілів. Наразі медзаклад продовжує працювати з хворими, однак розмістити тут зможуть вже втричі менше людей.
Про це повідомив очільник Луганської області Сергій Гайдай в етері Всеукраїнського телемарафону.
“Медики лікарні Сєверодонецька тепер можуть прийняти лише 100 людей після обстрілу медустанови російськими військами в суботу, 14 травня. Якщо раніше у нас була можливість десь 300 людей приймати, то зараз лише 100”, — сказав голова Луганської ОВА.
За словами Сергія Гайдая, від вогню окупантів потерпає кожне місто регіону. Він стверджує: обстріл лікарні був невипадковим, адже окупанти гатили по ній понад годину. Медзаклад горів.
Зараз лікарня в Сєвєродонецьку залишається чи не єдиним закладом Луганщини, де ще можуть надати медичну допомогу. Решту окупанти знищили прицільними обстрілами.
Як повідомив Сергій Гайдай у Telegram, за 14 травня російські загарбники 11 разів вгатили з артилеріїї по Сєвєродонецьку. Лише за один вечір постраждали 9 мирних мешканців. І всі вони отримали медичну допомогу у постраждалій від обстрілів лікарні.
Нагадаємо, через постійні обстріли евакуація з Сєвєродонецька була небезпечною. Але 14 травня під обстрілами звідти все ж вдалося вивезти 17 цивільних.
Читайте також:
- “Давали клятву Гіппократа та військовозобов’язані”? Розбираємось, чи можуть медики евакуюватися
- На “Азовсталі” близько 600 поранених. Десятки військових у вкрай тяжкому стані, — командир однієї з бригад
- Відвідувати українські суди та підписувати документи можна навіть з-за кордону, — очільник Мінцифри

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів
