Будівництво мало завершитися 31 травня, але наразі роботи ще далекі від фінальної стадії.
Інформація про плани будівництва кисневої станції на базі Бахмутської лікарні інтенсивного лікування (БЛІЛ) з’явилася ще минулого року. У січні лікарня оголосила тендер на будівництво. А вже у квітні на території БЛІЛ розпочалися будівельні роботи. Вартість будівництва та обладнання тоді оцінили у майже 8 мільйонів гривень. За підрахунками станція дозволила б генерувати по 93 балони кисню на добу.
Відповідно до тендерної документації, будівництво мали б завершити до 31 травня. Однак станом на 2 серпня цього не сталося.
Читайте також: Завершення реконструкції Торецької лікарні посунулось вже втретє, до 2022-го, — директор медзакладу
Як повідомив журналістам Вільного радіо т.в.о. головного лікаря БЛІЛ Роман Чеботенко, затримуються через проблемами із фінансуванням.Гроші планують отримати з обласного бюджету.
“У нас проєкт є, ми тендер пройшли все як належно. А тепер просимо допомоги, якщо нам її виділять, а нам повинні виділити. Після того як будуть кошти з обласного бюджету ми будемо запускати надалі продовження цього проєкту”, — говорить лікар.
Та запевняє, що лікарня не відчуває нестачу кисневого забезпечення.
“На надання медичних послуг це не впливає. Тому що у нас достатньо і кисню, і кисневих балонів, і кисневої розводки достатньо. Нема зараз у нас дефіциту. У той виток захворюваності, який був (навесні 2021, — ред.), наша лікарня одна з небагатьох була на сто відсотків укомплектована подачею кисню шляхом централізованої подачі, а також шляхом концентраторів. У нас не було жодного хворого, у якого б був дефіцит кисню”, — запевняє лікар.
Завершити будівництво станції у лікарні планують до кінця цього року.
Читайте також: