По округу №46 почали видавати бюлетені. Андрія Клюєва в бюлетені не буде


image
Фото: Вільне радіо

Напередодні виборів, 19 липня, в окружній виборчій комісії по одномандатному округу №46 почали видавати бюлетені та документи виборчим дільницям. За день ОВК має видати бюлетені Лиману, Бахмутському району та Бахмуту. Члени ОВК кажуть, що Клюєва в бюлетені не буде.

 

В п’ятницю 19 липня, о 9:00 в окружній виборчій комісії округу №46 в Бахмуті розпочали видавати бюлетені. Зранку біля будівлі стоїть величезна черга з кількох десятків членів дільничних виборчих комісій та правоохоронців. Прямо в черзі вони перевіряли документи, а в будівлі стоїть гучний галас від співробітників ОВК та кураторів, які координують членів ДВК (кажуть де отримати бюлетені і всі інші атрибути). Журналістам Вільного радіо вдалось трохи поспілкуватись з головою ОВК №46 та запитати його, чи будуть ставити штамп “Вибув” в бюлетені мажоритарників біля Андрія Клюєва. Він зазначив, що цієї печатки з ЦВК не надсилали, та чи буде в бюлетені Клюєв — не впевнений.

“Ми не дивилися. Ви розумієте, що всі бюлетені запаковані. А щоб був штам “Вибув” потрібна постанова ЦВК для нас. Цієї постанови немає, ми вчора спілкувались з нашим куратором, він казав, що постанови немає і Клюєва начебто немає. Але ми не бачили, адже бюлетені запаковані і ми не маємо права їх розкривати”, — розповів Вільному радіо голова ОВК №46 Андрій Бондаренко. 

Вільному радіо цю інформацію в ЦВК підтвердили. 

“Зустрів колегу, який на цьому розуміється, заступника голови ЦВК, і він каже однозначно “Не буде Клюєва в бюлетені”. Крапка”, — розповів Вільному радіо прес-секретар Центральної виборчої комісії Костянтин Хівренко.

Таким чином, в бюлетені мажоритарників у виборців буде всього 6 кандидатів: Родіон Вощанов, Дмитро Рева, Федір Христенко, Сергій Бугайов, Костянтин Матейченко та Олександр Шинкаренко.

Нагадаємо, 21 липня відбудуться позачергові парламентські вибори 2019. Ще в червні свою кандидатуру в 46 окрузі висунув біглий екс-голова Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Клюєв. Але ЦВК відмовила йому, у зв’язку з тим, що він протягом 5 років не був в Україні, як того вимагає закон. Його представник на засіданні виборчої комісії заявив, що Клюєв з 2014 року мешкає в Донецьку, але підтвердження цього на засіданні він не надав. 

Андрій Клюєв все одно продовжив підтримувати одного з кандидатів у народні депутати по тому ж 46 округу – Олександра Шинкаренка.

Голова ОВК Андрій Бондаренко також зазначив, що з 9:00 комісія видає бюлетені дільницям з Лиману, з 12:00 планують почати видавати Бахмутському району, та близько з 16:00 — дільницям з Бахмута.

Як саме отримують бюлетені, як їх транспортують і як вони виглядають слідкуйте в новинах Вільного радіо.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

113
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: