Підтверджені випадки COVID-19 на 23.05.2020:

20580

В Україні
(605 померли, 6929 одужали)

142

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 58 одужали)

372

На непідконтрольній Донеччині
(9 померли, 102 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Початок опалювального сезону в Бахмуті під загрозою ㅡ пікетувальники міськгазу

admin
2018-09-14 14:41

image
Фото: Денис Руденко/Вільне радіо

Працівники міськгазу, які скаржаться на низькі заробітні плати та на тиск з боку управління, вийшли на протест до міської ради. Кажуть: якщо не будуть вирішені їх проблеми, тоді початок опалювального сезону під загрозою.

“Я 30 років пропрацював в цьому управлінні, 7 років головним інженером облгазу, але такого стану у яку сьогодні потрапили люди не було. Підприємство на шляху до знищення, я бачу як уходять люди, допрацювалися до того, що в міськгазі немає екскаваторника. Як можна виконати якусь роботу?”,ㅡ каже колишній головний інженер міськгазу Миколай Кузіч.

Міськрада вже надіслала листа до очільника Донецької ОДА Олександра Куця, про те, що в місті опалювальний сезон ㅡ під загрозою. Раніше бахмутський виконком запрошував управління міськгазу та облгазу, щоб обговорити всі проблеми, однак керівники вирішили не приходити. В управління лише одна відповідь: грошей немає.

Пікетувальники надіслали свої вимоги до облгазу, однак там їм відповіли, що звернення написане неправильно, тому відповідати не будуть.
Пікетувальники виправили помилки та вже переслали документ до управління. Письмова відповідь від облгазу їм потрібна для того, щоб почати офіційну забастовку.

Зазначемо: ціни на газ зростуть. Однак, коли і на скільки в міністерстві енергетики не уточнюють. Підвищення тарифів на газ ㅡ одна з ключових вимог МВФ. Ціни можуть зрости від 20% до 60%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: