Початок опалювального сезону в Бахмуті під загрозою ㅡ пікетувальники міськгазу


image
Фото: Денис Руденко/Вільне радіо

Працівники міськгазу, які скаржаться на низькі заробітні плати та на тиск з боку управління, вийшли на протест до міської ради. Кажуть: якщо не будуть вирішені їх проблеми, тоді початок опалювального сезону під загрозою.

“Я 30 років пропрацював в цьому управлінні, 7 років головним інженером облгазу, але такого стану у яку сьогодні потрапили люди не було. Підприємство на шляху до знищення, я бачу як уходять люди, допрацювалися до того, що в міськгазі немає екскаваторника. Як можна виконати якусь роботу?”,ㅡ каже колишній головний інженер міськгазу Миколай Кузіч.

Міськрада вже надіслала листа до очільника Донецької ОДА Олександра Куця, про те, що в місті опалювальний сезон ㅡ під загрозою. Раніше бахмутський виконком запрошував управління міськгазу та облгазу, щоб обговорити всі проблеми, однак керівники вирішили не приходити. В управління лише одна відповідь: грошей немає.

Пікетувальники надіслали свої вимоги до облгазу, однак там їм відповіли, що звернення написане неправильно, тому відповідати не будуть.
Пікетувальники виправили помилки та вже переслали документ до управління. Письмова відповідь від облгазу їм потрібна для того, щоб почати офіційну забастовку.

Зазначемо: ціни на газ зростуть. Однак, коли і на скільки в міністерстві енергетики не уточнюють. Підвищення тарифів на газ ㅡ одна з ключових вимог МВФ. Ціни можуть зрости від 20% до 60%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: