Покровська ОВК вже здала протоколи до ЦВК, але поліція продовжує охороняти будівлю


image
Фото: з відкритих джерел

30 липня представники окружної виборчої комісії №50, що в Покровську та Мирнограді, здали перевірені протоколи до Києва. Але правоохоронці продовжують охороняти будівлю ОВК в Покровську та зберігати громадський порядок.

 

“В нас сдались всі 199 ОВК з оригінальними папровими протоколами і печатками”, — розповів Вільному радіо речник Центральної виборчої комісії Костянтин Хівренко.

Однак, під будівлею Окружної виборчої комісії №50 в Покровську залишаються патрулювати правоохоронці.

“Вони охороняють, тому що комісія виборча передала під охорону цю будівлю. В ній знаходяться виборчі бюлетені та інша документація. Тому поки вони також, комісійно не знімуть з під охорони будівлю, співробітники поліції будуть її охороняти”, — розповів Вільному радіо прес-офіцер Покровського відділу поліції Микола Лебеденко.

Він зазначив, що наразі під будівлею все ще залишаються мітингувальники та активісти. Тому поліцейські стоять ще й для того, щоб зберігати правопорядок. Майже 10 днів мітингів під ОВК пройшли спокійно.

“Порушень громадського порядку допущено не було. Ситуація поки що стабільна. Ми продовжуємо нести службу на місці”, — додав Лебеденко.

Нагадаємо, в Покровську у спостерігачів і однієї з дільничних комісій розбіглись результати парламентських виборів. Вони підозрюють фальсифікацію. Через це під будівлею ОВК зібрались мітингувальники, які вимагають чесних і прозорих виборів.

Через велику кількість мітингувальників до Покровська прилетів гелікоптер із спецпризначенцями.

На цьому виборчому окрузі переміг Покровський міський голова Руслан Требушкін. На другомі місці — мер Добропілля Андрій Аксьонов. Спочатку ОВК відправила протоколи до ЦВК, але Донецький окружний адміністративний суд відправив членів комісії на перерахунок через розбіжність результатів в протоколах. Нові результати вийшли такими ж.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: