Підтверджені випадки COVID-19 на 15.07.2020:

55 607

В Україні
(1427 померли, 28131 одужали)

767

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 285 одужали)

1426

На непідконтрольній Донеччині
(84 померли, 661 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Покровські хижаки тепер житимуть в Києві


image
Фото з відкритих джерел

У Покровському приватному зоопарку зараз утримують 12 медведів та 6 левів. Але відповідних умов там для них не створили.

 

У справу втрутився міністр охорони навколишнього природного середовища Остап Семерак. Він займається перевезенням левів та ведмедів до Київського зоопарку. Тварини пробудуть там до того часу, поки власник приватного зоопарку не створить пристосованих умов. Про це на своїй сторінці у Facebook написав губернатор Донецької області Олександр Куць.

Власник зоопарку не проти таких змін та обіцяє все облаштувати відповідно до вимог законодавства.

“На даний момент тварини, яких я  привіз з цирку, знаходяться в транспортних клітках. Їх на період реконструкції відправляють в зоопарк – по документах, буде складений відповідний договір, в якому описано, що я таку от кількість тварин передав на такий-то термін, по закінченню строку, після того, як будуть зроблені вольєри, така ж кількість тварин до мене повернеться. Нарешті здоровий глузд переміг і я вдячний всім, хто приймав у цьому участь” – розповів Ігор Падалко, власник зоопарку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Допоможіть нам стати кращими
Анонімна анкета
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: