
Поліцейські Донеччини розповіли скільки автівок вони розбили за 2019 рік (ФОТО, ВІДЕО)
Для роботи реформованої поліції Міністерство внутрішніх справ закупили більше тисячі іномарок. Серед цих службових автомобілів є як легковики, так і позашляховики, і навіть автобуси. Скільки таких на Донеччині, і скільки за 2019 рік їх розбили, читайте далі.
З 1 січня до 4 грудня 2019 року правоохоронці Донеччини потрапили у 16 ДТП. Про це у відповідь на інформаційний запит Вільного радіо повідомило Управління патрульної поліції Донецької області. Які саме автівки відправили на ремонт, в патрульній поліції не повідомили. Але про деякі аварії писали раніше.
Для прикладу, 15 листопада в Маріуполі автомобіль Dacia Logan влетів в автомобіль патрульної поліції Toyota Prius. Від удару водій патрульної машини отримав травму голови, а його напарниця травму ноги. Обох тоді госпіталізували до найближчої лікарні. Про це повідомляла прес-служба патрульної поліції Донеччини.
https://www.facebook.com/skazyffatit/posts/2705429012810613
Зазначимо, станом на 26 листопада 2019 року в автопарку поліції Донеччини налічується 47 службових автівок.
Найбільше автівок японського виробництва: Toyota Prius — 17 автомобілів, Hyundai Sonata — 4 автівки та позашляховики Mitsubishi Outlander — 4 машини. Також є і європейські автомобілі: Renault Duster — 4, Volkswagen Passat B5+ — 4, Škoda Octavia Tour — 1, Škoda Octavia A5 — 2, Škoda Rapid — 9 та Volkswagen Crafter — 2. Остання іномарка — це фургон, яким користуються спецпризначенці та кіберполіція.
Всі ці автомобілі правоохоронці заправляють бензином А-95 та дизельним пальним.
Читайте також:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів
