Поліція відмовляється від автоматів Калашникова


image
Фото: Національна поліція

Національна поліція змінює зброю на превентивну, тобто таку, що дозволить зупинити правопорушника і зберегти йому життя. До сьогодні поліцейські несли службу з бойовим автоматом моделі Калашникова.

 

 

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

“Автомат Калашникова – це зброя, яка потрібна солдату в армії.  Він призначений для того аби знищувати злочинця. Новий вид зброї має превентивний характер. Поліцейський, який використовує зброю як крайній захід, повинен зупинити правопорушника, дати йому право на життя, а потім притягнути його до кримінальної відповідальності”, – сказав голова Нацполіції Сергія Князєв.

Замінять зброю на пістолети-кулемети “МР-5”. Голова Нацполіції каже, що  такі використовує поліція більшості країн. Зокрема: у Німеччині, Австрії, Великій Британії, Франції, Італії, а також у Сполучених Штатах Америки.

“Найближчим часом всі наряди Нацполіції, які несуть службу на вулицях, в аеропортах, на вокзалах будуть забезпечені новою зброєю – пістолетом-кулеметом “МР-5”, – зазначив очільник Нацполіції.

Нова зброя для поліцейських має превентивний характер – Сергій Князєв

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: