Помилилася: Депутатка Слов’янської міськради задекларувала понад 7,7 млн грн


image
Фото з відкритих джерел

В декларації за 2019 рік депутатки Слов’янської міської ради Любові Чернявської вказано, що вона мільйонерка.  При цьому жінка працює в одному з міських комунальних підприємств, і не на керівній посаді. Журналісти Вільного радіо розбиралися як таке можливо.

Електронна звітність депутатки є на порталі Bihus.декларації. Перевірити інформацію на сайті Нацагентства з питань запобігання корупції (НАЗК) не виходить – посилання, яке веде на офіційний документ, пошкоджене.

Отже, у розділі “Доходи” Любов Чернявська вказує 7 724 792 грн. Тобто, в перерахунку це майже 650 тисяч гривень на місяць. Зазначається, що жінка працює в комунальному підприємстві “АТП 052814”. Представники КП повідомили, що компанія займається збиранням безпечних відходів. Зі слів головної бухгалтерки установи, Чернявська працює там контролеркою: виїжджає на заключення договорів з клієнтами, реагує на заявки щодо незаконних звалищ тощо.

Варто зауважити, що у фонді оплати праці робітникам підприємства за 2019 рік були передбачені трохи більше, ніж 8 млн грн. Виходить, що на решту працівників залишається 400 тис грн.

Помилилася: Депутатка Слов’янської міськради задекларувала понад 7,7 млн грн

У бухгалтерії припустили, що депутатка могла вказати неточні дані. В особистій розмові Любов Чернявська підтвердила, що помилилася у звітності.

“Я помилку зробила, а потім не могла зайти. Я там з копійками написала”, – каже працівниця комунального підприємства.

Таким чином, зі слів декларантки, за минулий рік вона заробила 77 247 грн, що в 100 разів менше за вказану у звіті суму.

Нагадаємо, ми вже писали про подібний випадок, коли заробітну плату зазначили з копійками, що призвело до непорозуміння. Минулого разу такої помилки припустився директор КП «Бахмутський Комбінат Комунальних підприємств” Іван Войтенко. Виправлена декларація посадовця за той рік так і не опублікована. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: