Порошенко подав до суду на BBC

admin
2018-09-21 13:59

image
Фото: з відкритих джерел

Президент звинувачує журналістів в наклепі. Як повідомляє The Daily Telegraph., приводом для судового позову стала публікація про те, що Порошенко начебто заплатив за зустріч із президентом США Дональдом Трампом 300 тисяч фунтів. Це близько чотирьохсот тисяч доларів.

Представники українського Президента наголосили, що інформація в новині не відповідає дійсності та шкодить його репутації. “Твердження про те, що заявник (Порошенко – ред.) винен в серйозній корупції, саме по собі є надзвичайно вагомим і серйозним … Це також викликало у нього значне занепокоєння і збентеження, оскільки це твердження ставить під удар його особисту гідність і чесність”, повідомили представники Порошенка.

У публікації BBC стверджується, що посередники, які діяли від імені Порошенка, здійснили таємний платіж Майклу Коену, який тоді був особистим адвокатом Трампа, для організації переговорів лідерів двох країн. BBC писало, що через офіційні канали Порошенко зміг домогтися лише “декількох хвилин світської бесіди та рукостискання”. Цей матеріал й досі доступний на сайті BBC.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: