Потенційно заміновані території на Донбасі зібрали на одній мапі


image
Фото: facebook.com/YuriiHarbuz

Міністерство оборони оприлюднило інтерактивну мапу із позначками небезпечних замінованих зон в Донецькій та Луганській областях. Вона доступна онлайн для всіх охочих та збільшується до конкретних населених пунктів і зон.

“На теперішній час Україна є однією з найбільш забрудненою мінами та вибухонебезпечними предметами залишками війни держав в світі. З початком агресії Російської федерації на території Донецької та Луганської областей мали місце неодноразові випадки підриву військовослужбовців та цивільного населення на вибухонебезпечних предметах”, – зазначається в повідомленні Міністерства оборони.

З огляду на це, військові та волонтери намагаються убезпечити цивільне населення від мін і зібрали інформацію про небезпечні зони на мапі.

Нагадаємо, 30 вересня в окупованій Горлівці загинули троє дітей. Вони підірвались на міні в лісосмузі.
Випадки постраждалих цивільних від вибухонебезпечних предметів в зоні ООС є і на підконтрольній Україні території Донбасу. Частина загиблих не дотримувались правил безпеки та самостійно підходили до невідомого предмета.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: