Позачергові парламентські вибори пройшли організовано і прозоро, — ОБСЄ


image
Фото: з відкритих джерел

22 липня представники ОБСЄ та інших міжнародних організацій виступили з заявами стосовно виборів. Координатор спостерігачів наголосив, що волевиявлення пройшло достатньо конкурентно.

 

“Спостерігачі дуже позитивно оцінили процес голосування на виборчих дільницях. Голосування пройшло прозоро і було дуже добре організовано. Були дотримані відповідні процедури, але іноді все ж відхилялися від правильності дій, і навіть протоколи, які заповнювали не за процедурою”, — розповів спеціальний координатор та керівник короткострокових спостерігачів ОБСЄ Ілка Канерва. 

Проте, за його словами, були спірні моменти у фінансування передвиборчих кампаній. 

“Фінансування кампанії було не так прозорим, як повинно було бути. Були моменти, коли за допомогою фінансування були спроби вплинути на вибір українців”, — розповів Ілка Канерва.

Читайте також: одна з політичних партій організувала 2 великих концерти в Бахмуті та Лимані напередодні виборів.

Нагадаємо, 21 липня українці обирали новий парламент. В перші години виборів, на одній з дільниць в Бахмуті проголосувала 15-річна дівчинка. Члени ДВК, які видавали бюлетені пізніше заперечували, що видавали його.Також, журналісти Вільного радіо побували на двох різних дільницях, де “загубили” 34 людини, перешкоджали роботі журналістів, неодноразово порушували виборче законодавство, викликали швидку членам ДВК через нервові зриви та інше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: