Працівники “Води Донбасу”, що мали ремонтувати водовід “Горлівка-Торецьк”, підірвались на міні

Анна Сердюк
2018-10-23 17:15

image
Фото: Військово-цивільна адміністрація м.Торецьк

На лікарняних ліжках опинились двоє чоловіків з ремонтної бригади. Їм 31 та 39 років. Зараз відомо, що вони перебувають в лікарні міста Торецьк.

Інформацію про підрив вантажівки ремонтної бригади надала військо-цивільна адміністрація Торецька. За їх даними, чоловіків контузило. Зазначається, що життю ремонтників нічого не загрожує.

За даними підприємства “Вода Донбасу”, на вибуховий пристрій потрапив автомобіль КРАЗ, який віз екскаватор до місця передбачуваного пориву. В результаті – пошкодило кабіну автомобіля, середній міст, відірвало бензобак. Роботи по відновленню водопостачання міста Торецьк на сьогодні призупинені.

Нагадаємо, 23 жовтня ремонтна бригада КП “Вода Донбасу” вирушила на місце пориву водогону, аби провести відновлювальні роботи. Супроводжують бригаду військові, розмінувальна група, волонтери Міжнародного комітету Червоного Хреста і ОБСЄ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: