“Працював бездоганно весь тиждень, і ось вчора зламався”. В Бахмутській ЦРЛ все ще не працює ліфт


image
Фото: Вільне радіо/Олександр Червоненко

Сьогодні, 20 лютого, Вільне радіо в черговий раз прийшло в Бахмутську багатопрофільну лікарню, щоб перевірити чи запустили ліфт. Цього разу керівництво розповіло, що до нашого приходу ліфт працював, але саме сьогодні зламався.

 

Журналісти “Вільного радіо” вже більше місяця відслідковують хід ремонту ліфта в головній лікарні міста. На його заміну виділили чималі кошти. Але з листопада 2018 року скористатись підйомником неможливо. Хоча керівництво вже кілька разів запевняло ЗМІ, що ліфт запустили.

Під час минулого візиту, медики розповіли журналісту Вільного радіо, що ліфт лише для важкохворих пацієнтів. Тепер це вирішили повідомити всім.

В Бахмуті досі не працює ліфт

Але і в статусі “службовий” ліфт все ще не працює. В адміністрації ж кажуть, що ми просто пропустили час, коли підйомник їздив між поверхами.

“Працював ліфт. Тиждень працював і знову зламався. Зараз ремонтники на шляху з Краматорська. Працював бездоганно останній тиждень”, — розповів Вільному радіо заступник головного лікаря з медичної частини Іван Губський.

Нагадаємо, ліфт в Бахмутській лікарні не працює з листопада 2018 року. При цьому, пацієнтів травматології та хірургії доводиться підіймати на верхні поверхи по сходах: на руках або носилках.

В Бахмутській лікарні не працює ліфт

https://youtu.be/dL9ChxUWF-s

Бахмутська міська рада дала лікарні 10 днів, щоб запустити ліфт.

Термін вже вийшов, але підйомник так і не запустили.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: