Працівники заводу Artwinery, які не евакуювалися, скаржаться, що їм не виплачують зарплату. Представники заводу стверджують, що надавали людям одноразову матеріальну підтримку, яка не є зарплатою. Детальніше про ситуацію навколо виплат ми поговорили з керівництвом заводу.
На редакційну пошту Вільного радіо надійшли декілька листів від людей, які представилися співробітниками бахмутського заводу Artwinery. Люди стверджували, що не отримують заробітну плату.
Таку реакцію викликав матеріал Вільного радіо про ситуацію на Artwinery після відкритого вторгнення Росії. У статті міститься фраза, записана зі слів директорки з маркетингу підприємства Олександри Чередніченко:
“Усім співробітникам Artwinery нарахували грошову підтримку”.
Як роз’яснює представниця Artwinery, йдеться не про зарплату, а саме про матеріальну допомогу.
“Усім співробітникам, котрі не були залучені до роботи, незалежно від того, чи виходили вони на зв’язок, була виплачена матеріальна допомога. Вона була єдиноразовою”, — наголошує Олександра Чередніченко.
У одному з листів, які отримала наша редакція, автор зазначає, що у травні працівникам заводу прийшло по 1700 гривень, і після цього надходжень не було. Керівництво стверджує, що сума виплат була більшою, просто виплачувалась поетапно.
Зі слів автора, він залишається в Бахмуті, й востаннє на роботу його викликали у травні.
“Через постійні обстріли та небезпеку для працівників виробництво припинило діяльність, зараз працює тільки невелика кількість працівників — для підтримки діяльності і забезпечення швидкого повернення виробництва до роботи після перемоги”, — відповідає на це Олександра Чередніченко.
Вона додає: повноцінну роботу та відновлення заробітної плати на заводі слід чекати після перемоги ЗСУ.
“Усі намагаються зробити свій внесок у наближення перемоги і повернення до мирного життя та відновлення роботи виробництва компанії”, — каже Чередніченко.
Нагадаємо, через відкриту війну у Artwinery щомісяця знизилися продажі ігристого вина на мільйон пляшок щомісяця. Більшість працівників евакуювалися через бої поряд з містом, а продукцію сховали у безпечному місці.
Читайте також: