Правоохоронці Бахмута вже готові до парламентських виборів, — в.о. начальника поліції


image
Фото: Вільне радіо

В.о. начальника поліції Бахмута розповів, що поліцейські ще розслідують правопорушення під час виборів президента 2019, та більшість об’єднали в одну кримінальну справу. Порушували під час голосування як звичайні виборці, так і члени дільничної комісії. При цьому, поліція Бахмута вже готова до парламентських виборів.

 

“Перший тур був досить гарячим, в мене три групи не встигали виїжджати. Грубо кажучи, ми працювали тільки під вибори, тому що були  порушення. Нами було зафіксовано багато порушень, на цей момент є ЄРДР, в якому ми проводимо дуже велику низьку слідчих дій”, — розповів в.о. начальника Бахмутського відділу поліції Ярослав Меженний на брифінгу для журналістів.

Він зазначив, що багато порушень об’єднали в одне, тому що не вистачає слідчих.

“Щоб не було 5 слідчих зайнятих, ми всі факти об’єднали в одне провадження, тому що є факти, які повторюються. Та один слідчий веде, і в одній справі практично 7 фактів порушень Там є і вброси, там є і повторне голосування, також є порушення з боку членів ДВК”, — зазначив Ярослав Меженний.

Він зазначив, що слідчий процес досить довгий, адже деякі слідчі експертизи тривають від 3 до 4 місяців.

Другий тур виборів для поліцейських Бахмута, за словами Меженного, пройшов спокійніше. Та зараз поліцейські вже напоготові, до виборів у Верховну Раду.

“Також саме, ми готові до парламентських виборів та не допустимо порушень закону і будемо до цього готові”, — додав Ярослав Меженний.

Нагадаємо, Володимир Зеленський підписав Указ про розпуск Верховної Ради.

За графіком ЦВК, вони мають відбутися 21 липня 2019 року. Якщо Донецька обласна військово-цивільна адміністрація підтвердить, що голосувати в окремих містах Донецькій області безпечно, то вибори відбудуться.

Президентські вибори на підконтрольній Україні території були. Голосували українці не лише на звичайних дільницях, а і в наметах біля передових позицій, і у військових частинах, і в госпіталях, в лікарнях та у СІЗО.

Також, журналісти Вільного радіо залишались на підрахунок. В першому турі на одній з дільниць члени комісії 5 разів намагались порушити законодавство під час підбивання підсумків голосування.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: