Представник ООН закликав українську владу підтримати ЛГБТ


image
Фото: з відкритих джерел

Експерт ООН з питань ЛГБТ Віктор Мадригаль-Борлоз наголосив, що Україна сприяє толерантності до представників ЛГБТ. Однак розповів, що деякі чиновники та політики розповсюджують неправдиві стереотипи, які дискримінують бісексуалів, транссексуалів гомосексуалістів та лесбіянок.

 

Зі своєю робочою 10-денною поїздкою експерт ООН з питань ЛГБТ Віктор Мадригаль-Борлоз проїхав по території України, а саме великих містах: Київу, Харкову та Львову. Він спілкувався з представниками ЛГБТ та питав у них стосовно їх відкритості, та чи піддаються вони дискримінації.

“Я побачив в усіх, що вони відкриті. Я можу сказати, що є всі обставини, що робота щодо викорінення дискримінації в Україні можлива. Та ще є над чим працювати”, — розповів під час свого брифінгу Віктор Мадригаль-Борлоз.

Однак він закликав, що влада України має бути прикладом в толерантності до таких людей та має висвітлювати населенню, що всі люди рівні.

“Крім того, я впевнений, що у держави є можливість сприяти та відіграти свою роль в просунені заходів, на викорінення існуючого насильства та дискримінації”, — додав Віктор Мадригаль-Борлоз.

Експерт пояснив, що під час візиту в Україну він не помітив значних порушень або масового насильства в бік бісексуалів, трансвеститів, геїв або лесбіянок. Однак він стурбований тим, що в Україні є праворадикальні групи, які дозволяють собі насильство над такими людьми. Також є і чиновники, які сприяють розповсюдженню стереотипів, які дискримінують представників ЛГБТ.

Додамо, 1990 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала, що гомосексуальність – це не психічне захворювання.

Зауважимо, під час виборів Президента України 2019 у жодного кандидата у передвиборчій програмі не було ні слова стосовно усуненню дискримінації представників ЛГБТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: