Представники т.з. “ЛНР” віддали українському омбудсмену 54 в’язня. Одного з них одразу ж звільнять (ФОТО)


image
Фото: З відкритих джерел

12 вересня в сірій зоні український омбудсмен зустрілась з бойовиками невизнаної “ЛНР”. Останні передавали українській стороні 54 ув’язнених до тюрем на підконтрольній території.

 

Наймолодшому — 26 років, найстаршому — 61. Усього 54 людей. Окупанти віддали Україні засуджених з непідконтрольної території. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

https://www.facebook.com/denisovaombudsman/posts/2962770533795676?__xts__%5B0%5D=68.ARD1QqIkpMU5uPOYWd2iPRKNmoxHOmsV-onO4NtpUXhXicn8KCrQA8iUYuafz_f8wGPwZRaMB5j1v2X-wjV8IQhVaOyi3GpOchfkKao_WhgWPMnuIL4WOIE1PdOqTh0E1711nftkAIyIgwurZHA6Nl0RQETt6itwCd3UCVmfaI7OzXScJPgByzs_ZO5BiuYzQlC7_NnJ9ahB2EgWCgj7sYy-9qMoFVzzLqkhVS7T4tEs7TQNS-G_pD4tR3uJX_1kYSuivNCFZi-dTXmjGik8AhmAkpPmClTny3Ww1tH_DUDyar9-p3clurvoRG5t6zFGEUWVtVtrROF03VOPKA9s29NGUQ&__tn__=-R

Ці заручники мешканці Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Кіровоградської областей та Києва.

53 з 54 ув’язнених відправляться до українських тюрем. Один з них, за словами Денісовою, звільниться і відправиться додому через закінчення строку відбування покарання.

Нагадаємо, востаннє передача в’язнями була наприкінці липня. Тоді бойовики передали 64 заручників українській стороні.

Крім того, журналісти Вільного радіо робили великий матеріал про передачу в’язнів з непідконтрольної території. З’ясувалось, що на непідконтрольній Уряду території перебувають в тюрмі й ті, хто вже відбув покарання, але немає офіційної постанови суду про звільнення.

Зауважимо, засуджені, які хочуть повернутись на територію України, мають повідомити про це т.з. “керівництву” колонії. Вони повинні написати заяву про бажання перевестись. Тоді окупанти мають підготувати всі документи на засудженого та віддати їх представникам України під час чергової передачі.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: