Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Представників молодіжних організацій Донбасу запрошують безкоштовно поїхати на Мальту


image
Фото: з відкритих джерел

Міжнародна дитяча організація ЮНІСЕФ разом з Міністерством молоді та спорту пропонують молодим людям зі сходу поїхати безкоштовно на Мальту. Там вони будуть навчатись розвитку своєї молодіжної активної організації.

 

Під час цього візиту, на острові, який омивається середземним морем. молодь Донбасу зустрінеться із представниками інших молодіжних організацій з інших країн. Про це Вільному радіо розповіли в Міністерстві молоді та спорту.

Загалом організатори заходу запланували розглянути такі питання:

  • Формування і реалізація молодіжної політики;
  • Структура молодіжної роботи в країні та як навчаються молодіжні працівники;
  • Які платформи молодіжної інформації є ефективними;
  • Можливості для участі молодих людей в ухваленні рішень;
  • Практичні приклади молодіжної адвокації.

Захід буде проходити у форматі воркшопів, дискусій, формальних та неформальних зустрічей. Багато спікерів будуть розмовляти англійською, однак буде перекладач на українську мову.

Цей захід організовують міжнародна дитяча організація ЮНІСЕФ та Міністерство молоді та спорту України за підтримкою Європейського Союзу.

Як розповіли Вільному радіо в Міністерстві, вони допомагають ЮНІСЕФ з організацією. Міжнародники ж повністю беруть на себе всі витрати на літак, харчування, проживання та інше.

Щоб поїхати на острів Мальту посеред середземного моря, необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Також є вікове обмеження: учасникам має бути від 18 до 30 років. Крім того, бажано знати англійську на рівні Intermediate.

Відправити анкету необхідно до 29 квітня. Поїздку планують з 27 травня по 2 червня. Щоб подати заявку на участь натисніть тут.

В анкеті також необхідно пояснити, чому кандидату цікаво відвідати цей захід, та чим цей візит буде корисним для молодіжної організації, яку людина представляє.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: