Прес-конференція мажоритарників Донеччини від партії “Слуга народу” у 5 фактах та фразах

Діана Шароді
2019-06-28 13:15

image
Фото: Вільне радіо

Загалом в Донецькій області в мажоритарних округах партію “Слуга народу” представляють 12 людей. 26 червня у Слов’янську відбулася прес-конференція половини з них. Говорили про цінності, напрямки діяльності, плани на майбутнє. Журналісти Вільного радіо вирішили найбільш яскравими висловами спікерів передати суть двогодинної конференції. 

 

 

 

1) Більшість мажоритарників партії — приїжджі. 

“Ви абсолютно не знаєте хто ми, в більшості. Впевнений, у вас буде багато питань, та у вас є гугл”, — сказав Євген Васілі, кандидат від 48 округу, міста Краматорська. 

2) Представники партії намагаються акцентувати, що регіон їм все одно рідний. 

“У мене в Києві зараз машина на Донецьких номерах”, — Сергій Сивохо, кандидат від 49 округу.

Прес-конференція мажоритарників Донеччини від партії "Слуга народу" у 5 фактах та фразах

3) Не всі впевнено називають збройне протистояння на сході України війною. А в намаганнях це з’ясувати модератор вдався до сексизму. 

Журналіст: Ви під “бєзобразієм” розумієте війну? Ви можете промовити слово “війна”?

Наталія Цибань (59 округ): Це дуже складне питання. Я просто не знаю як вам правильно на це відповісти, і як це правильно назвати. Можно я назву це “бєзобразієм”?

“У сприйнятті жінки це все ж “бєзобразіє”, а у сприйнятті громадсько-політичному – це війна”, — підсумував суперечку модератор конференції Андрій Бузаров

4) Кандидати сподіваються на власний результат завдяки загальному рейтингу партії “Слуга народу” 

“Ми вважаємо, що парламентські вибори — третій тур президентських”, — кандидатка від 59-го округу Наталія Цибань. 

Майже всі кандидати під час своєї промови кілька разів наголошували, що поділяють цінності чинного гаранта та підтримують його.

“Більше 73-х відсотків отримав Володимир Зеленський, Воістину народний президент”, — такої думки мажоритарний кандидат від Слов’янська Василь Палатчук. 

Однак конкретних дій чи планів в разі обрання депутатом Верховної ради 9 скликання ні Палатчук, ні його колеги в інших округах впродовж конференції не називали. 

5) Кандидат від Бахмута підтримує децентралізацію та одразу згадує, що мер не змінювався з часів його дитинства. 

“Створення громади — це дуже добре. Може ми отримаємо нового мера”, — так прокоментував питання щодо створення Бахмутської ОТГ кандидат від 46 округу Родіон Вощанов

Прес-конференція мажоритарників Донеччини від партії "Слуга народу" у 5 фактах та фразах

Зазначимо, партія “Слуга народу” – перша і поки єдина, хто провів прес-конференцію, щоб познайомити ЗМІ зі своїми представниками в округах. Вільне радіо готує матеріал про мажоритарників Бахмута та їхні програми. Зустрічі з іншими кандидатами ми також будемо відвідувати для відповідності стандарту балансу думок. 

Додатково просимо повідомляти, якщо ви дізнаєтесь про зустріч з кандидатом в місті, щоб наші журналісти могли поставити питання щодо майбутньої діяльності кандидата в народні депутати. Для цього ви можете написати нам на пошту freeradio.redaction.com.ua, на fb-сторінку або зателефонувати за номером, вказаним на сайті. 

Так само просимо повідомляти про підкуп виборців, адже це порушення закону за яке передбачено покарання. 

 Додамо, вибори до ВРУ мають відбутися 21 липня 2019 року.  

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: