image

Президент підписав закон про рівність чоловіків та жінок в армії


Відтепер жінок будуть ставити у добові наряди, відправляти у відрядження та на проходження загальних зборів. Крім того, ЗСУ розширюють перелік посад для жінок в своїх лавах.

 

Відповідно до норм закону №6109, жінки-солдати урівнюються з чоловіками. Наприклад, раніше всіх жінок звільняли в запас другої категорії, і вони не могли перейти до першої, навіть якщо отримали вище звання. Тепер це скасовано.

Зазначимо, що Верховна Рада підтримала законопроект (вже закон — ред) 6 вересня в другому читанні. Вперше проект закону був поданий на розгляд більше ніж півтора роки тому.

Необхідний він став в тому числі задля співпраці  з НАТО.

Наразі в складі Збройних сил України проходять службу 24 897 жінок-військовослужбовців, з них тільки 3068 жінок займають посади офіцерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: