Президент призначив голову Бахмутського району


image
Фото: Донецька ОДА

В грудні 8 районів Донецької області отримали голів райдержадміністрацій. Керівника призначили і в Бахмутську РДА.  

 

Головою Бахмутської райдержадміністрації стала Тетяна Єрохіна. Відповідне розпорядження підписав президент України Володимир Зеленський.

Тетяна Єрохіна і раніше працювала в Бахмутській райдержадміністрації. Раніше вона очолювала РДА як виконуюча обов’язки. В коментарі Вільному радіо Тетяна Єрохіна розповіла, що з повноцінним призначенням на посаду зросла відповідальність.

“Весь функціонал, який лежить на голові, коли я була виконуючою обов’язки він був. Але я так скажу. Збільшилась  відповідальність. Тепер, якщо я голова, то я несу повну відповідальність за весь район. Ймовірно мені прийдеться стати трохи жорсткіше. Я цього не приховую”, — розповіла Вільному радіо новопризначена голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна.

Керівниця РДА також зазначила, що в наступному році вся адміністрація працюватиме над продовженням децентралізації.

“Ні для кого не секрет, що цей рік (2020 рік – ред.) останній нашої каденції, тому що мають створитись всі об’єднані територіальні громади. Через це нам потрібно виконати всі поставлені цілі: об’єкти інфраструктури, щоб вони були життєздатні, працювати над транспортним сполученням. Продовжувати надавати соціальні послуги”, — підсумувала Тетяна Єрохіна. 

Також, посадовиця зазначила, що потрібно провести вибори, відправити громади “в самостійне плавання” і закрити апарат райдержадміністрації.

Зазначимо, протягом грудня президент України призначив ще 7 голів райдержадміністрацій по Донецькій області: Ясинуватської, Добропільської, Костянтинівської, Нікольської, Мангушської, Мар’їнської та Волноваської РДА.

Нагадаємо, ще у 2018 році Тетяна Єрохіна була в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації. Однак, 20 грудня 2018 року 5-й президент України Петро Порошенко видав розпорядження про призначення нового голови Бахмутської РДА Дмитра Дресвяннікова. Тоді Єрохіна стала його заступником. Але коли до влади прийшов Володимир Зеленський, він звільнив Дресвяннікова, а Тетяна Єрохіна знову стала в.о. голови РДА.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: