Президент: Україна веде перемовини щодо наступного обміну полоненими


image
Фото: REUTERS

Українська сторона продовжує вести переговори про звільнення людей, яких утримують на тимчасово непідконтрольних територіях та у Росії.

 

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час візиту до Єрусалима, передають у прес-службі Офісу президента.

«Два треки, два списки. Список ми погодили у Мінську, будемо доповнювати перелік встановлених осіб. Готуватимемо цей трек – обмін з тимчасово окупованими територіями. І окремий трек – ми вже розпочали розмову з Російською Федерацією щодо обміну українців – всіх, включно з кримськими татарами, іншими українцями, які перебувають на території Росії», – розповів Зеленський.

Конкретну кількість українців, які досі перебувають у полоні, голова держави не уточнив. Річ у тому, що імена в списках ще уточнюють. Обмін знову проводитимуть за схемою “всіх встановлених на всіх встановлених”. 

Нагадаємо, наприкінці 2019 року відбувся великий обмін полоненими за формулою “всіх встановлених на всіх встановлених”. Тоді додому повернулися 76 українців.

Зауважимо, на звільнення з полону окупантів чекає ще щонайменше 184 українці. Такі цифри у відповідь на інформаційний запит до СБУ  оприлюднило видання “Радіо Свобода”.

Додамо, журналісти Вільного радіо поспілкувалися з горлівчанами, яких окупанти тримали у полоні, Станіславом Печонкіним та Мариною Чуйковою.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: