Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

При Кабміні може з’явитись комісія з розшуку зниклих безвісти на Донбасі українців


image
Фото: Офіс президента

В Україні може з’явитись оновлена комісія з розшуку зниклих безвісти українців, яка надалі буде складати списки на обмін. Наразі готують відповідний законопроєкт для подання у Верховну Раду.

Про таку ініціативу в офісі президента розмовляли представники правоохоронних органів, служби розвідки, центру звільнення заручників при СБУ та міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

За словами міністерки, наразі потрібно на юридичному рівні внести зміни до законодавства, щоб передати майбутній комісії повноваження для створення пошукових груп. В цьому має допомогти офіс президента.

За планом ця комісія також буде створювати списки на звільнення.

Координатор робочої групи Микола Колесник заявив, що минулий склад комісії не мав стосунку до роботи з пошуком людей, тому і її ефективність була низькою.

Нагадаємо, Міжнародний Комітет Червоного Хреста, а також інші осередки Червоного Хреста також займаються пошуком зниклих безвісти українців. У 2018 році вони відкрили 750 справ стосовно людей, з якими був втрачений зв’язок. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: