Прифронтове селище на Донеччині 6 днів залишається без води


image
Фото: Вільне радіо

Селище Новгородське Торецької міської ради вже шосту добу залишається без водопостачання. Це сталося через припинення електропостачання насосної станції першого підйому каналу «Сіверський Донець-Донбас» КП «Компанія «Вода Донбасу». Воду туди досі підвозять рятувальники.

 

“На території Торецької міської ради здійснюється підвоз води силами ДСНС. Здійснюється і підвоз технічної води. Місця підвозу визначається місцевими органами влади. Щодня працюють рятувальники”,— розповіла Вільному радіо прес-секретар ДСНС Донеччини Олександра Кочергіна.

Графік підвозу води у Новгородському/Фото: Новгородська селищна рада

 

Попри відсутність води надзвичайну ситуацію в Новгородському не оголошували. Відновленням водопостачання мають займатися місцева влада.

Нагадаю, водопостачальник Донецької області “Вода Донбасу” досі не вирішив проблему з боргом перед електропостачальником. За це компанії вже вимикали світло, що призвело до часткового відключення води на Донеччині. У разі відключення компанії, без води залишаться також більше 60% населення Бахмута.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: